• Preventivní stomatologie. Kvalitní preventivní péče je základem dlouhodobě zdravých zubů a dásní. Vysvětlíme Vám, jak se o zuby starat, aby Vám krásný úsměv vydržel co nejdéle.

Klademe důraz na individuální prevenci šitou na míru každému pacientovi. Klasická prohlídka pouze zcrátkem a sondou odhalí přibližně jen 20% kazů. Pak dochází k nemilým překvapením, kdy např. pacient přijde o zub, protože kaz byl schovaný pod výplní.

Z těchto důvodů používáme další pomocná vyšetření, která mnohonásobně zvyšují úspěšnost zachycení kazu již v počátečním stadiu. Kromě digitálních rentgenových snímků (tzv. skusové snímky, bite-wing), které odhalí kaz v mezizubním prostoru a pod výplněmi, používáme i speciální přístroj DiagnoCam jako nadstandard pro včasné odhalení kazu.

Tento systém předcházení kazů (či jejich objevení již v počátečním stadiu) Vám také ve finále ušetří peníze – za zákroky ( ošetření kořenových kanálků, korunky, implantáty), které nebudete potřebovat.

 

• Komplexní vstupní vyšetření. Během této přibližně hodinové návštěvy Vás podrobně vyšetříme a zhodnotíme stav nejen zubů, ale i dásní, kosti a čelistního kloubu. Vše Vám podrobně vysvětlíme na rentgenech a fotkách z intraorální kamery, případně dalších obrázcích a schématech. Navrhneme Vám léčebný plán a také přibližný plán finanční. Snažíme se Vám naslouchat a prodiskutujeme Vaše požadavky stejně tak jako Vaše časové a finanční možnosti.

obrNa rentgenových snímcích a fotkách z úst Vám názorně vysvětlíme Váš zdravotní stav a popíšeme výkony, které je potřeba udělat. Díky tomu vše mnohem lépe pochopíte.

 

 

 

Pak už záleží jen na Vás, jak se získanými informacemi naložíte. Vstupní vyšetření je nezávazné pro obě strany. Nikdo Vás nenutí do naší ordinace docházet, pokud Vám léčebný plán z nějakého důvodu nevyhovuje. Stejně tak my můžeme zjistit, že bychom pravděpodobně nedostáli Vašim nárokům a požadavkům. V tom případě Vám doporučíme jiného specialistu. Důvodem k vyřazení pacienta z péče je i jeho nespolupráce, tedy nedostavení se bez omluvy na objednané termíny.

Více informací, co vše obsahuje vstupní vyšetření, se dozvíte v našem ceníku. Jsme stomatologičtí desetibojaři :), kromě ortodoncie (rovnátek), Vám dokážeme poradit téměř se vším.

Neváhejte a objednejte se.

 

• Implantologická konzultace. Na našem pracovišti je možné si nechat zavést  zubní implantát, tuto službu nabízíme i pacientům delegovaným od jiných lékařů. Ke každému případu implantace je nutné přistupovat individuálně vzhledem k nabídce kosti, ke skusovým poměrům, estetice apod. Máte-li zájem o dentální implantát, objednejte se prosím na implantologickou konzultaci.

O implantátech se můžete dozvědět více na našem blogu zde.

 

Z kapacitních důvodů nepřijímáme pacienty na konzultace zdravotního stavu a pacienty odeslané jinými lékaři na jednotlivé specializované zákroky (reendodontické ošetření kořenového kanálku pod mikroskopem, krytí obnaženého krčku pomocí mikrochirurgické operace apod.) Přijímáme pouze pacienty na implantologické konzultace a komplexní vstupní vyšetření (tedy pacienty, kteří mají zájem řešit svůj chrup komplexně i s následnou péčí u nás).

 

 

← Předchozí     Následující→

 Menu – grafický rozcestník

 

%d blogerům se to líbí: