• Preventivní stomatologie. Kvalitní preventivní péče je základem dlouhodobě zdravých zubů a dásní. Vysvětlíme Vám, jak se o zuby starat, aby Vám krásný úsměv vydržel co nejdéle.

Klademe důraz na individuální prevenci šitou na míru každému pacientovi. Klasická prohlídka pouze zcrátkem a sondou odhalí přibližně jen 20% kazů. Pak dochází k nemilým překvapením, kdy např. pacient přijde o zub, protože kaz byl schovaný pod výplní.

Z těchto důvodů používáme další pomocná vyšetření, která mnohonásobně zvyšují úspěšnost zachycení kazu již v počátečním stadiu. Kromě digitálních rentgenových snímků (tzv. skusové snímky, bite-wing), které odhalí kaz v mezizubním prostoru a pod výplněmi, používáme i speciální přístroj DiagnoCam jako nadstandard pro včasné odhalení kazu.

Tento systém předcházení kazů (či jejich objevení již v počátečním stadiu) Vám také ve finále ušetří peníze – za zákroky ( ošetření kořenových kanálků, korunky, implantáty), které nebudete potřebovat.

 

• Komplexní vstupní vyšetření. Během této přibližně hodinové návštěvy Vás podrobně vyšetříme a zhodnotíme stav nejen zubů, ale i dásní, kosti a čelistního kloubu. Vše Vám podrobně vysvětlíme na rentgenech a fotkách z intraorální kamery, případně dalších obrázcích a schématech. Navrhneme Vám léčebný plán a také přibližný plán finanční. Snažíme se Vám naslouchat a prodiskutujeme Vaše požadavky stejně tak jako Vaše časové a finanční možnosti.

obrNa rentgenových snímcích a fotkách z úst Vám názorně vysvětlíme Váš zdravotní stav a popíšeme výkony, které je potřeba udělat. Díky tomu vše mnohem lépe pochopíte.

 

 

 

Pak už záleží jen na Vás, jak se získanými informacemi naložíte. Vstupní vyšetření je nezávazné pro obě strany. Nikdo Vás nenutí do naší ordinace docházet, pokud Vám léčebný plán z nějakého důvodu nevyhovuje. Stejně tak my můžeme zjistit, že bychom pravděpodobně nedostáli Vašim nárokům a požadavkům. V tom případě Vám doporučíme jiného specialistu.

Více informací, co vše obsahuje vstupní vyšetření, se dozvíte v našem ceníku.

 

• Odborná konzultace. Odborná konzultace je vhodná především pro pacienty, kteří nechtějí měnit svého ošetřujícího lékaře, ale rádi by vyřešili nějaký konkrétní požadavek. Často se jedná o celokeramické náhrady (fasety, korunky), vybělení mrtvého tmavšího zubu, zavedení zubního implantátu, krytí obnaženého krčku pomocí mikrochirurgické operace, reendodontické ošetření kořenového kanálku pod mikroskopem apod.

•Z kapacitních důvodů nyní nepřijímáme pacienty odeslané jinými lékaři na konzultace a specializované zákroky. Přijímáme pouze pacienty na vstupní vyšetření, tedy pacienty, kteří mají zájem řešit svůj chrup komplexně i s následnou péčí u nás.

 

Jsme stomatologičtí desetibojaři :), kromě ortodoncie (rovnátek), Vám dokážeme poradit téměř se vším. Případně Vám doporučíme jiného specialistu.

Neváhejte a objednejte se.

 

← Předchozí     Následující→

 Menu – grafický rozcestník