• Internetová poradna. Bohužel není možné řešit Vaše zdravotní problémy po mailu nebo telefonu. K léčbě je třeba znát správnou diagnózu a tu můžeme určit pouze vyšetřením pacienta v naší ordinaci. Na emaily typu „Bolí mě zub, ale strašně se bojím zubaře, nevím, co mám dělat“ neodpovídáme. Chcete-li přesto poradit na dálku, doporučujeme pořad Volejte věštce. 🙂 Děkujeme za pochopení.

• Pro koho je naše praxe určena? Naše praxe je určena pro všechny bez rozdílu věku, kteří chtějí mít zdravý chrup a jsou ochotni pro to také něco udělat. Naopak naše praxe není vhodná pro pacienty, kteří chtějí mít zubaře jen kvůli tomu, aby měli kam jít, když je něco bolí.

• Registrace pacientů. Vstupní vyšetření i odborná konzultace je nezávazná pro obě strany, tedy pacienta i lékaře. Podmínkou pro registraci a vzetí do péče je absolvování kompletní dentální hygieny (2-4 návštěvy) a hlavně dostavení se pacienta na objednané termíny k lékaři. Pacienti, kteří se bez omluvy nedostaví na zákroky, nebudou dále ošetřováni a to ani v případě bolesti. Registrujeme pouze pacienty, kteří na své léčbě aktivně spolupracují.

• Zákroky v analgosedaci a celkové narkóze neprovádíme, děkujeme za pochopení. Neprovádíme zákroky v celkové narkóze ani analgosedaci, a to ani u dětí, ani dospělých. Máte-li nepřekonatelný strach ze zubaře, vyhledejte prosím jiné specializované pracoviště.

• Pacienty s bolestí neošetřujeme ráno na začátku pracovní doby. Příchodem neobjednaného pacienta dochází k časovému skluzu, na který bohužel doplatí všichni další řádně objednaní pacienti. Proto neobjednané pacienty neošetřujeme. Máte-li jakýkoliv problém (bolest, ulomenou výplň, vypadlou korunku apod.), nejdříve zavolejte. Určitě nalezneme vhodný termín tak, abychom Vás v případě opravdu bolestivých stavů (zánět zubního nervu) ošetřili do 24 hodin. Ostatní nebolestivé stavy (kousek uštípnuté výplně apod.) se nám jistě podaří vyřešit během 1-5 pracovních dní.

• Takže ta výplň, kterou mi uděláte, vydrží už napořád? Pravděpodobně nevydrží napořád, vše má nějakou životnost. Zkuste se na to podívat z jiného úhlu. Když si kupujete mobilní telefon, předpokládáte, že Vám vydrží napořád? Ale mobil je průměrně tak 5x dražší než výplň. A co televize? Budete mít jednu už napořád? Televize je asi 10x dražší než výplň. Auto? Je alespoň 200x dražší než výplň, používáte ho každý den jako své zuby a pravděpodobně… Vám nevydrží napořád. Trvanlivost všech námi zhotovených prací je naší prioritou a nabízíme i velkorysé záruky, které drtivá většina lékařů nenabízí. Je nutné si uvědomit, že životnost výplní i korunek máte hlavně ve svých rukou – nejvíce záleží na tom, jak je budete čistit. Budete-li se snažit, věříme, že Vám všechny naše práce vydrží déle než mobil, televize, i auto.

 

← Předchozí

 Menu – grafický rozcestník

%d blogerům se to líbí: