Naším cílem je spokojený pacient, který je informován o tom, jak správně pečovat o své zuby a dásně, aby nepotřeboval žádné další invazivní zákroky. Jak toho chceme dosáhnout? Především promyšleným systémem preventivní péče a dentální hygieny.

Většina pacientů do ordinace zubního lékaře však dorazí už s nějakým konkrétním problémem (kaz, zánět dásní a parodontitida, chybějící zuby). Těmto pacientům nabízíme ucelený koncept všestranné péče. Na základě vstupního vyšetření nebo odborné konzultace vypracujeme komplexní plán, aby výsledek léčby byl co nejlepší a nejtrvanlivější. Poté opět pacienty převádíme do stadia, kdy potřebují jen preventivní prohlídky.

Prioritou naší praxe je:

• Bezbolestné ošetření. Všechny potenciálně bolestivé zákroky provádíme v místním znecitlivění – injekční anestezii. Ošetření tím pádem probíhá v klidu a pohodlí. Pacienty, kteří na křesle usnou, budíme pomalu a jemně. 🙂

• Maximální trvanlivost zhotovených prací. Používáme špičkové materiály a postupy na nejvyšší úrovni. Na vybrané výkony (výplně, korunky, implantáty atd.) nabízíme standardní záruku 2 roky a také rozšířenou záruku 4 roky. Rozšířená záruka je podmíněna Vaší spoluprácí (pravidelné kontrolní prohlídky 1-2x ročně) a Vaším zájmem (čištěním zubů, které kontroluje hygienistka pomocí zubních indexů). Více o podmínkách záruky se dozvíte v naší praxi.

• Individuální prevence.  Ke každému pacientovi přistupujeme individuálně. Fluoridy v pastě Vás nespasí. Vysvětlíme Vám, co je pro zdraví Vašich zubů důležité.

• Komunikace. Podrobně Vám vysvětlíme Váš zdravotní stav i zákroky, které je potřeba udělat. Pomocí intraorální kamery Vám také můžeme ukázat stav v ústech, například kaz nebo odlomenou výplň. Pomocí těchto obrázků lépe pochopíte, co se s Vámi děje. Běžně pacientům ukazujeme stav před vyčištěním kazu a s již zhotovenou novou výplní.

vypln webovky

• Moderní technologické vybavení. Naše praxe disponuje špičkovými moderními přístroji. Ať už se jedná o dentální mikroskop, šetrné digitální rentgenové zobrazovací přístroje, přístroj na detekci mezizubních kazů DiagnoCam, nebo systémy pro opracování a plnění kořenových kanálků, moderní technologie nám pomáhají, aby výsledek ošetření byl co nejlepší. Na druhou stranu je potřeba si uvědomit, že ani to nejmodernější vybavení neudělá práci samo. Vždy je k tomu potřeba i šikovných rukou ošetřujícího. A to my máme. 🙂

• Kvalitní materiály. Ve výběru materiálů neděláme kompromisy ani pokusy. Používáme jen ty světově ověřené svou funkčností a dlouhou životností (na většinu z používaných materiálů jsou dlouholeté klinické studie).

• Odborné postupy na nejvyšší úrovni. Stomatologie se vyvíjí bleskovým tempem. Proto se pravidelně školíme v ČR i zahraničí, abychom v praxi vždy mohli uplatnit nejnovější odborné poznatky.

• Profesionální a ochotný personál. Byli bychom rádi, kdybyste se u nás zbavili strachu ze zubaře a všechny návštěvy probíhaly v klidu a dobré atmosféře. Bereme Vás jako partnera a jsme na Vaší straně.

 

Následující→

Menu – grafický rozcestník